Ref#: T9139

Additional Posting Location(s): Warsaw, Wrocław

Our mission.

Jako światowemu liderowi w branży witryn rekrutacyjnych przyświeca nam misja pomocy ludziom w
znajdowaniu pracy. Do realizacji tych zamierzeń potrzebujemy osób utalentowanych i pełnych
zaangażowania. Pragniemy powiększyć nasz zespół o takich pracowników, którzy będą podzielać
naszą energię i entuzjazm w tworzeniu najbardziej przyjaznej platformy dla osób poszukujących
pracy.

The team.

Zadaniem działu sprzedaży w naszej firmie jest pomoc w zmianie podejścia firm do procesu
rekrutacji. W tym celu udostępniamy wygodne i efektywne środki do znajdowania właściwych osób
na każde stanowisko. Pracownicy działu sprzedaży są od samego początku wspierani
rozwiązaniami z zakresu rozwoju kariery oraz szkoleniem, które zdobyło nagrodę Carnegie
Leadership Award. Co miesiąc ponad 200 milionów osób liczy na naszą pomoc w zdobyciu pracy,
publikuje swoje CV, przetwarza podania o pracę i nawiązuje kontakt z właściwymi kandydatami na
dane stanowisko. Krótko mówiąc, pomagamy firmom rekrutacyjnym w ich wysiłkach w zakresie
pomocy ludziom w znajdowaniu pracy.

Your job.

Opiekunowie klienta w Indeed pracują na pierwszej linii, pomagając organizacjom w bardziej efektywnym zarządzaniu ich strategią rekrutacji online. Twoim zadaniem będzie przekonywanie wiodących firm do nowych technologii poszukiwania pracy. Ponadto będziesz promować nasze produkty, które pomagają organizacjom w osiągnięciu wyższego poziomu skuteczności, współpracy i mobilności. Twój zapał do nauki i chęć nawiązywania kontaktów z innymi spowoduje, że większa liczba organizacji uzyska pomoc w zakresie wyszukiwania i zatrudniania wspaniałych pracowników.

About you.

Zakres obowiązków:

  • Zwiększanie rozwoju poprzez sprzedaż reklam płatnych za kliknięcie (PPC)  małym i średnim
  • przedsiębiorstwom
  • Rozwijanie relacji drogą telefoniczną, e-mailową, w mediach społecznościowych i w ramach
  • kontaktów biznesowych
  • Prezentowanie produktów przez telefon, podczas webinariów i osobiście
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów (kontakt telefoniczny) i tworzenie strumienia zapewniającego
  • realizację założeń przychodowych
  • Analizowanie i przedstawianie miesięcznych raportów dla reklamodawców

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zespole ukierunkowanym na zwiększanie sprzedaży
  • Doskonała umiejętność pisemnej i ustnej komunikacji w języku angielskim i polskim
  • Pasja do poszukiwania nowych klientów, edukowania i sprzedaży
  • Umiejętność zakwalifikowywania potencjalnego klienta do kontaktu, jego pozycjonowanie oraz
  • pozyskanie
  • Potwierdzona umiejętność tworzenia i utrzymywania silnych relacji biznesowych
  • Nastawienie na dobre wskaźniki i chęć konkurencji z innymi
  • Doskonałe umiejętności prezentacji ofert w formie pisemnej, telefonicznej oraz osobiście
  • Pasja do sprzedaży usług reklamowych w modelu płatności za kliknięcie (PPC) na wysoce
  • konkurencyjnym rynku
  • Zdolność do szybkiego przyswajania i zastosowywania nowych koncepcji

Indeed zapewnia wiele dodatkowych benefitów, które sprawiają, że możemy skoncentrować się na
misji pomocy ludziom w znajdowaniu pracy.

Zapoznaj się z naszymi licznymi benefitami tutaj: http://indeedhi.re/IndeedBenefits