Ref#: P-PL2

Additional Posting Location(s): Krakow, Wrocław

Our mission.

Nasza misja:

Jako światowy lider w branży witryn rekrutacyjnych przyświeca nam misja pomocy ludziom w
znajdowaniu pracy. Do realizacji tych zamierzeń potrzebujemy osób utalentowanych i pełnych
zaangażowania. Pragniemy powiększyć nasz zespół o takich pracowników, którzy będą
podzielać naszą energię i entuzjazm w tworzeniu najbardziej przyjaznej platformy dla osób
poszukujących pracy.

The team.

Nasz zespół:

Zadaniem działu sprzedaży w naszej firmie jest pomoc w zmianie podejścia firm do procesu
rekrutacji. W tym celu udostępniamy łatwe i efektywne środki do znajdowania właściwych osób
na każde stanowisko. Pracownicy działu sprzedaży są od samego początku wspierani
rozwiązaniami z zakresu rozwoju kariery oraz szkoleniem, które zdobyło nagrodę Carnegie
Leadership Award. Co miesiąc ponad 200 milionów osób liczy na naszą pomoc w zdobyciu
pracy, publikuje swoje CV, przetwarza podania o pracę i nawiązuje kontakt z właściwymi
kandydatami na dane stanowisko. Krótko mówiąc, pomagamy firmom rekrutacyjnym w ich
wysiłkach w zakresie pomocy ludziom w znajdowaniu pracy.

Your job.

Twoja praca:

Specjaliści do spraw sprzedaży w Indeed pracują na pierwszej linii, pomagając organizacjom w
bardziej efektywnym zarządzaniu ich strategią rekrutacji online. Twoim zadaniem będzie
przekonywanie wiodących firm do nowych technologii poszukiwania kandydatów. Ponadto
będziesz promować nasze produkty, które pomagają organizacjom w osiągnięciu wyższego
poziomu skuteczności, współpracy i mobilności. Twój zapał do nauki i chęć nawiązywania
kontaktów z innymi spowoduje, że większa liczba organizacji uzyska pomoc w zakresie
wyszukiwania i zatrudniania wspaniałych pracowników.

About you.

O Tobie:

Zakres obowiązków:

  • Zwiększanie rozwoju poprzez sprzedaż reklam płatnych za kliknięcie (PPC) małym i
  • średnim przedsiębiorstwom
  • Rozwijanie relacji drogą telefoniczną, e-mailową i w mediach społecznościowych w
  • ramach kontaktów biznesowych
  • Prezentowanie produktów przez telefon
  • Ciągłe wyszukiwanie potencjalnych klientów (kontakt telefoniczny) i tworzenia silnych
  • relacji w celu realizacji swoich planów/targetów
  • Analizowanie i przedstawianie miesięcznych raportów dla reklamodawców

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w środowisku sprzedażowym
  • Doskonała umiejętność pisemnej i ustnej komunikacji w języku angielskim i polskim
  • Pasja do poszukiwania nowych klientów, sprzedaży i edukowania
  • Naturalny instynkt do kwalifikowywania potencjalnych klientów, prezentowania produktu
  • oraz zamykania sprzedaży.
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania silnych relacji biznesowych
  • Skupiony na wynikach, kompetytywny charakter
  • Doskonałe umiejętności prezentacji ofert w formie pisemnej, telefonicznej oraz osobiście
  • Pasja do sprzedaży usług reklamowych w modelu płatności za kliknięcie (PPC) na
  • wysoce konkurencyjnym rynku
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i stosowania nowych koncepcji

Indeed zapewnia wiele dodatkowych benefitów, które sprawiają, że możemy skoncentrować się na
misji pomocy ludziom w znajdowaniu pracy.

Zapoznaj się z naszymi licznymi benefitami tutaj: http://indeedhi.re/IndeedBenefits

View Indeed's Applicant Privacy Terms: https://www.indeed.com/legal/applicant-privacy