Ref#: EM-AG-SW-DUB2

Our mission.

Nasza misja.

Jako światowemu liderowi w dziedzinie rekrutacji przyświeca nam misja pomocy ludziom w znajdowaniu pracy. Do realizacji tych zamierzeń potrzebujemy osób utalentowanych i pełnych zaangażowania. Pragniemy powiększyć nasz zespół o takich pracowników, którzy będą podzielać naszą energię i entuzjazm w tworzeniu najbardziej przyjaznej platformy dla osób poszukujących pracy.

The team.

Nasz zespół.

Zadaniem działu sprzedaży w naszej firmie jest pomoc w zmianie podejścia firm do procesu rekrutacji. W tym celu udostępniamy wygodne i efektywne sposoby znajdowania właściwych osób na każde stanowisko. Pracownicy naszego działu sprzedaży od samego początku mogą korzystać z rozwiązań z zakresu rozwoju kariery oraz szkolenia, które zdobyło nagrodę Carnegie Leadership Award. Co miesiąc ponad 250 milionów osób liczy na naszą pomoc w zdobyciu pracy, publikuje swoje CV, przetwarza podania o pracę i nawiązuje kontakt z właściwymi kandydatami na dane stanowisko. Krótko mówiąc, pomagamy firmom rekrutacyjnym w ich wysiłkach w zakresie pomocy ludziom w znajdowaniu pracy.

Poniższy zakres wynagrodzenia podstawowego przedstawia najniższą i najwyższą wartość zakresu wynagrodzenia na tym stanowisku w Indeed. Rzeczywiste wynagrodzenia są różne i mogą mieć wartości poniżej lub powyżej tego zakresu. Zależy to od wielu czynników, między innymi od lokalizacji, doświadczenia i wydajności. Podany zakres dotyczy tylko jednego składnika pakietu wynagrodzeń dla pracowników Indeed. Pozostałe składniki to: premie kwartalne, jednostki uzyskiwane w ramach długoterminowego planu motywacyjnego, otwarta polityka dotycząca płatnych urlopów oraz wiele innych korzyści zależnych od regionu.

Zakres wynagrodzenia podstawowego w Dublinie: 30 000–50 000 EUR rocznie

Your job.

Twoja praca.

Indeed poszukuje osoby na stanowisko opiekuna partnerów do pracy w polskim zespole w Dublinie. Szukamy dobrze przygotowanego specjalisty w zakresie sprzedaży, który nawiąże trwałe relacje z potencjalnymi partnerami w Polsce (takimi jak agencje medialne czy firmy technologiczne z branży HR) i zapewni przychody ze współpracy z nimi. Od idealnego kandydata oczekujemy wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych, przestrzegania etyki zawodowej oraz chęci pracy w najszybciej rozwijającej się firmie internetowej w branży rekrutacyjnej. Kandydat musi mówić po polsku i angielsku.

About you.

O Tobie.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług reklamowych w modelu płatności za kliknięcie (PPC) różnym agencjom reklamowym i partnerom zajmującym się odsprzedażą.
  • Wyszukiwanie potencjalnych partnerów i tworzenie strumienia zapewniającego realizację założeń przychodowych.
  • Współpraca z partnerami w celu organizowania w ich kraju wydarzeń służących tworzeniu sieci kontaktów i pozyskiwaniu nowych potencjalnych partnerów.
  • Regularne wyjazdy do Polski. Około 20% czasu pracy będzie realizowane w Polsce.
  • Prezentowanie produktów przez telefon i podczas regularnych webinariów.
  • Wykonywanie analiz i przedstawianie miesięcznych raportów analitycznych partnerom i reklamodawcom.
  • Wcześniejsze sukcesy w pracy na stanowiskach takich jak: menedżer ds. partnerów, opiekun kluczowych klientów, przedstawiciel handlowy, kierownik ds. rozwoju biznesu, menedżer sprzedaży.
  • Rozwijanie relacji drogą telefoniczną, pocztą elektroniczną, w mediach społecznościowych i w ramach kontaktów biznesowych.
  • Rozwijanie relacji, które będą przydatne w procesie sprzedaży — w ramach branży i z partnerami.

Wymagania:

  • Niezbędne są co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą i rozwojem biznesu.
  • Niezbędne jest wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu partnerami handlowymi.
  • Zaangażowanie w poszukiwanie nowych partnerów, edukowanie i sprzedaż.
  • Zdolność szybkiego przyswajania i wdrażania nowych koncepcji.
  • Zaangażowanie w sprzedaż usług reklamowych w modelu płatności za kliknięcie (PPC) na wysoce konkurencyjnym rynku.
  • Doskonałe umiejętności prezentacji ofert w formie pisemnej, telefonicznej oraz osobiście — w języku polskim i angielskim.
  • Dobre nastawienie i chęć rywalizowania z innymi.
  • Potwierdzona umiejętność tworzenia i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.
  • Umiejętność kwalifikowania potencjalnego partnera do współpracy, jego pozycjonowanie oraz pozyskanie.

Będziesz musiał przeprowadzić się do Dublina z powodu tej roli. Rzeczywiście pokryje koszty przeniesienia do Dublina

W firmie Indeed przywiązujemy dużą wagę do tworzenia miejsca pracy i globalnej społeczności, w których integracja jest ceniona i ma priorytetowe znaczenie. Różnorodne punkty widzenia wnoszą różne możliwości, pozwalają podejmować lepsze decyzje i wspierają rozwój firmy.  Więcej informacji o tym, jak Indeed promuje integrację, znajdziesz na naszej stronie https://www.indeed.com/inclusion

Indeed gwarantuje wiele dodatkowych korzyści, które sprawiają, że możemy skoncentrować się na misji pomocy ludziom w znajdowaniu pracy.

Zapoznaj się z naszymi licznymi korzyściami tutaj: http://indeedhi.re/IndeedBenefits

Zapoznaj się z warunkami ochrony prywatności kandydatów do pracy w Indeed: https://www.indeed.com/legal/applicant-privacy